Za nami dwa pierwsze miesiące 2024 roku. Pora zatem na pierwsze w tym roku zestawienie nowości modelarskich, podsumowanie tego, coc działo się na modelarskim rynku przez ten czas, a działo się dość sporo. Zapraszamy zatem do lektury.

Więcej >>>>

Szanowni Państwo :)

Serdecznie chcielibyśmy prosić o wsparcie działań BSMH Perun i Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego. Możecie nas wesprzeć przy rozliczeniu formularza PIT za rok 2023 swoim 1,5% podatku. Wystarczy wpisać:

KRS: 0000270261
DOPISEK: BSMH PERUN 14314

Środki pozyskane w ten sposób zostaną przeznaczone na organizację Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego i udział w nim najmłodszych modelarzy.

Z góry dziękujemy za wsparcie :)
https://fsmm.pl/14314/xiii_baltycki_festiwal_modelarski

Kończy się właśnie 2023 rok. Zanim jednak zaczniemy się bawić na balach, imprezach domówkach czy plenerze, warto znaleźć kilka chwil na zapoznanie się z tym, w ciągu listopada i grudnia przygotowali producenci modeli i akcesoriów oraz wydawcy publikacji związanych z modelarstwem. Zapraszamy zatem do lektury ostatniego w tm roku zestawienia nowości modelarskich.

Więcej >>>>

 

Zestawienie nowości modelarskich za sierpień i wrzesień zakończyliśmy konkluzją, że w długie jesienne wieczory czasu na modelarstwo powinno być więcej. W wielu wypadkach tak się dzieje, zaś producenci modeli i akcesoriów utrzymują swoje tempo racząc modelarzy coraz to nowymi propozycjami. Nie pozostaje nam nic innego, jak podsumować miesiące wrzesień i październik w modelarstwie. 

Więcej >>>>

Podkategorie

Partnerzy

           

 

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!