Lato właśnie nie kończy a wraz z nim wakacje, urlopy, czas wolny. Tego roczne lato z jego zmienną i często kapryśną pogodą w pewnym sensie sprzyjało uprawianiu naszego modelarskiego hobby. Zaowocowało to zresztą całkiem sporą porcją nowości zaprezentowanych przez część współpracujących z nami producentów. Część natomiast udała się na zasłużone urlopy. Zapraszamy zatem na podsumowanie tego co latem 2023 r. działo się na polskim rynku modelarskim.

Więcej >>>>

 

Wiosna się skończyła, nadeszło lato, pora na kolejne podsumowanie tego, co działo się przez ten czas na rynku modelarskim w Polsce. Trzeba przyznać, że działo się sporo. Pojawili się nowi producenci, pojawiły się nowe modele, nowe akcesoria. Modelarze nie mogą narzekać na nudę. Zapraszamy zatem, by bliżej przyjrzeć się temu, co wydarzyło się w kwietniu i maju, a jest istotne z punktu widzenia modelarzy.

Więcej >>>>

 

Skończył się kwiecień, zaczął się maj. Pora zatem podsumować to, co działo się w pierwszych wiosennych miesiącach na modelarskim rynku. Działo się sporo, więc będziemy stali się opisać to, co przygotowali przez ten czas producenci modeli i akcesoriów z którymi mamy przyjemność współpracować. Będzie też trochę zapowiedzi oraz recenzji nowych produktów. Zapraszamy zatem do lektury.

Więcej >>>>

Miłych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka,

mokrego Dyngusa i obfitego w modele Zajączka

życzy wszystkim ten żółty modelarski kurczaczek

w imieniu członków Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego.

Podkategorie

Partnerzy

               

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd