Sympatycy

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 25.03.2024r. zmarł nasz kolega Bartłomiej Belcarz wybitny badacz historii lotnictwa, popularyzator zagadnień związanych z historią polskiego lotnictwa we Francji, autor wielu książek i publikacji, entuzjasta modelarstwa. Był współzałożycielem Wydawnictwa Stratus i Organizatorem Sikorski Model Show w Stalowej Woli.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie.

- Żegnamy Cię Bartku
   
 

W dniu 14 marca 2024 odszedł od nas kolega Marek Gręzicki. Był on jednym z pomysłodawców Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego i przez kilka pierwszych edycji pełnił odpowiedzialną funkcję Sędziego Głównego konkursu. Jego dziełem jest również pierwsza wersja regulaminu imprezy.

Marek był również inicjatorem naszych wyjazdów na różne wydarzenia modelarskie w Polsce oraz zainicjował nieformalne wyjazdy grupy w Góry Sowie.

Kolega Marek Gręzicki był też pasjonatem historii - brał udział w pracach Bałtyckiego Stowarzyszenia Miłośników Historii "Perun", uczestniczył w jako rekonstruktor w takich wydarzeniach jak D-Day Hel, Szarża Pod Krojantami, wspomagał nas swoją osobą w imprezach historycznych w Koszalinie i Kołobrzegu.

Pozostanie na zawsze w naszej pamięci!

 

Artur Szuszkiewicz

Więcej >>>>

Partnerzy

         

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!