Autor
ISBN
Data wydania
Seria
Nr katalogowy
Kategoria
Format
Cena    
Richard J. Carauna
9788367227568
2024-01
Bookazine Collection
Bookazine 2
Nowe
A4 landscape paperback 48 stron
65.00 PLN

 

Richard J. Caruana to znany i ceniony ilustrator, którego prace były wykorzystane w niejednej publikacji poświęconej lotnictwu, głównie malowaniu samolotów. We współpracy z Wydawnictwem Stratus stworzył dwa cykle wydawnicze. Pierwszy z nich zatytułowany „Fighting Colours of Richard J. Caruana” traktował o malowaniach samolotów bojowych, przy czym każdy z tomików był poświęcony jakiemuś konkretnemu okresowi czy teatrowi wojennemu. Drugi z cykli nosi tytuł „Flying Colours of Richard J. Caruana” to wybór interesujących tematów lotniczych, którymi autor podzielić się chce z czytelnikami. Do recenzji otrzymałem drugi tomik z tego cyklu.

Więcej >>>>
Autor
ISBN
Data wydania
Seria
Nr katalogowy
Kategoria
Format
Cena    
Venner F. Jr Milewski
978-83-66549-63-0
2024
Fighting Ships of the U.S. Navy 1883-2019
FS 4-1
Nowe
A4, HB, 224 stron
169.00 PLN

 

Nadeszła pora by wejść na pokład. Jednego z wielu amerykańskich niszczycieli, choćby USS „Dale”. Powodem jest ukazanie się kolejnego tomu antologii poświęconej amerykańskim okrętom wojennym, której autorem jest Venner F. Milewski, JR. Jest to drugi tom czwartej części tego jakże obszernego cyklu, a poświęcony jest w całości niszczycielom, ale nie tych najbardziej znanych wojennych i powojennych typów.

Więcej >>>>
Autor:
Ilustrator:
Liczba stron:
Liczba stron kolorowych:
Data wydania:
ISBN:
Numer katalogowy:
Andrzej Glass
Dariusz Karnas, Andrzej M. Olejniczak
26
4
2023-12-15
9788367227452
RB. 01

Serie wydawnicze to bardzo popularny sposób działalności wydawnictw zajmujących się techniką wojskową i militariami w szeroko pojętym znaczeniu. Także Wydawnictwo Stratus ma w swoim dorobku wydawniczym wiele pozycji wydawanych właśnie w ramach serii poświęconym zagadnieniom, które łączy jakiś wspólny mianownik. Są zatem opracowania bardzo obszerne liczące po kilkaset stron i bogato ilustrowane, są także takie, których objętość jest znacznie skromniejsza a przekazywana wiedza mocno skondensowana. Dzięki uprzejmości wydawcy otrzymałem niedawno pierwszy zeszyt z nowej serii zatytułowanej „Rare Birds” a poświęconej samolotowi myśliwskiemu PWS-10.

Więcej >>>>

Partnerzy

           

 

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!