Model:  Yak-1b „Aces” Model Kit, Limited Edition Nr kat.: 70030
Skala: 1:72
Producent: Arma Hobby
Tworzywo: model wtryskowy
Malowanie: 4 x ZSRR, 

Przy okazji publikacji zestawienia nowości modelarskich za marzec i kwiecień 2021r. przyjrzeliśmy się bliżej nowym propozycjom Arma Hobby a właściwie dobrze znanym zestawom w nowych pudełkach i z nowymi propozycjami malowań. Tak się złożyło, że zabrakło wtedy kilku zdań na temat najnowszego wcielenia modelu samolotu myśliwskiego Jak-1b, dlatego teraz możemy ten drobny brak uzupełnić.

Więcej >>>>

Nazwa modelu:  IA 58 Pucará
Producent: Kinetic
Nr katalogowy: K48078
Skala: 1:48
Tworzywo: wtrysk, elementy fototrawione
Malowanie: 1 x Argentyna, 1 x Urugwaj 

Samolot szturmowy IA 58 Pucará ma wszystkie cechy żeby stać się atrakcyjnym dla modelarzy. Elegancka i bardzo bojowa sylwetka, sporo ciekawych malowań, dość egzotyczne jak na modelarzy z Europy pochodzenie a także ciekawa historia bojowa, czyli konflikt o Falkalndy (Malwiny) z 1982r. Modelarze budujący swoje miniatury w skali 1/72 od dłuższego czasu mieli do dyspozycji bardzo dobre zestawy firmy Special Hobby, natomiast ci, którym bliższa jest skala 1/48 mieli Możliwość budowy modeli tego samolotu jedynie o zestawy żywiczne, trudno dostępne, kosztowne i wymagające doświadczenia. Teraz sytuacja się zmieniła za sprawą firmy Kinetic, która z końcem 2020r. opracowała i wydała własną miniaturę tego samolotu. 

Więcej >>>>

Model czołgu lekkiego 7TP to nie jedyna propozycja IBG Models w segmencie pojazdów wojskowych w skali 1/35. Pozostałe dwa stanowią kontynuację wcześniej rozpoczętych serii modeli. Konkretnie są to Bedford QL Refueller oraz francuska armata polowa Mle 1897 75mm, czyli popularny Schneider z okresu I Wojny Światowej.  

Więcej >>>>

Partnerzy

  
                 

 

Kluby modelarskie

 

 

 

 
                 
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!