Tegoroczna jesień obfitowała w premiery. Nowe modele i akcesoria sypały się niczym liście z drzew. O niektórych nowych propozycjach polskich producentów modelarze wiedzieli i czekali na nie, o innych dowiedzieli się z zaskoczenia, które nie oszukujmy się było bardzo miłe. Jak wyglądał koniec lata i początek jesieni w polskim modelarstwie można się przekonać zaglądając do poniższego zestawienia.  

Więcej >>>>

Wakacje się kończą. Nie oznacza to, że producenci modeli i akcesoriów modelarskich o nas zapomnieli. O nie. Nie było może oszałamiających premier, te dopiero przed nami, ale też nie można mówić o stagnacji. Pojawiło się trochę nowości, zarówno wśród modeli plastikowych i żywicznych, ale najbardziej prężnie zadziałała branża modeli kolejowych. Tu premier było naprawdę dużo. Warto zatem się zapoznać z zestawieniem podsumowującym upalne lato ad. 2019.

Więcej >>>>

Wiosna się kończy i pomału nastaje lato. Sporo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, zażywając różnych form aktywności fizycznej, albo siedząc przy grillu wśród znajomych. Teoretycznie taka aura coraz mniej sprzyja modelarstwu, ale rynek modelarski zdaje się nie zwracać na to uwagi. Firmy przedstawiają nowe propozycje, zarówno jeśli chodzi o modele, we wszystkich możliwych formach, jak i akcesoria czy chemię. Warto zatem na chwilę oderwać się od pochłanianych przy grillu kaloriach, które później z zapałem zmieniku na kilometry nabite na Endomondo i zajrzeć do nas, żeby wiedzieć czego się spodziewać po kolejnej wizycie w sklepie modelarskim.

Więcej >>>>

24 sierpnia 2019 odszedł od nas Przyjaciel, doskonały modelarz i wspaniały człowiek Zenon "Jurand" Zborała

Więcej >>>>

VIII edycja Bałtyckiego Festiwalu Modelarskiego już za nami... emocje związane z imprezą i kolejna sposobnością spotkania się z modelarską bracią pomału opadają. Tradycją stało się, że po BFMie omawiamy nowości i premiery, jakie miały miejsce podczas festiwalu. Tak będzie i tym razem w pierwszej kolejności omówimy modele które znalazły się w puli festiwalowych nagród, w dalszej kolejności, te które przy okazji Festiwalu otrzymaliśmy do testów.

Więcej >>>>

Podkategorie

Partnerzy

             
                 
                 

 

Kluby modelarskie

 

 

 

 
                 
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!