Firma Answer zapowiedziała bardzo ciekawą nowość. Z pewnością oczekiwaną przez wielu polskich modelarzy! Jest nią model samolotu szkolnego TS-8 "Bies". Producent pisze na swoim profilu Answer Plastic Kits na FB: "Pierwszy zestaw prezentuje samolot najwcześniejszej serii produkcyjnej (zwanej też 'serią informacyjną') wykonanej w zakładach WSK Okęcie (następne serie Biesów pochodziły już z Mielca). W zestawie oprócz części plastikowych, jak zwykle elementy fototrawione oraz dodatkowo żywiczne wyrzutniki bombowe i owiewka fotokarabinu. Do tego dwa schematy malowania."

Czekamy z niecierpliwością na model!

 

Ogłoszona w dniu 15.12.2020r.informacja, iż warszawska Arma Hobby debiutuje na rynku modelarskim pierwszym swoim modelem w skali 1/48 zelektryzowała modelarskie środowisko i od razu zaczęły się dociekania cóż to za model będzie. Spekulacje były różne, najczęściej padała nazwa Hurricane, lecz w końcu dzień później okazało się, że będzie to samolot bliski sercom wszystkich miłośników polskiego lotnictwa – legendarny myśliwiec PZL P.11c. 

Więcej >>>>

O tym, że firma AJM Models pracuje nad modelem amerykańskiego okrętu desantowego USS Monitor informowaliśmy swego czasu przy okazji jednego z przeglądów nowości. Teraz prace nad tym modelem weszły w ostatnia, decydującą fazę. Pozostało jedynie dokończenie instrukcji i wykonanie boxartu. To ostanie oznacza, że zestaw testowy dotarł już do nas do Koszalina i możemy mu się przyjrzeć dokładniej.

Więcej >>>>

Miło nam poinformować o dużym wyróżnieniu dla firmy Arma Hobby na Targach Zabawek w Norymberdze 2020.  Model Jak-1b tej firmy został nagrodzony medalem „Model roku” przyznanym przez niemiecki magazyn modelarski Modell Fan.

Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia!

Foto: https://www.facebook.com/ArmaHobby/

Więcej >>>>

Swego czasu w tym miejscu informowaliśmy o tym, że firma AJM Models opracowuje modele brytyjskich krążowników pomocniczych HMS "Jervis Bay" oraz HMS "Esperance Bay". Opracowanie tych arcyciekawych propozycji dla mikromodelarzy okrętowych weszło w końcową fazę. Zestawy testowe są już w rękach Marka i Marcina, którzy zaczęli budowę modeli które z czasem zastąpią na boxartach rendery 3D. Sprzedaż powinna ruszyć pod koniec stycznia.

Więcej >>>>

Partnerzy

  
                 

 

Kluby modelarskie

 

 

 

 
                 
                 
                 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!