Gratulacje dla firmy Arma Hobby!!!

Dobrych informacji ciąg dalszy. Z Międzynarodowych Targów w Norymberdze z tarczą do kraju powróciła firma Arma Hobby. Tytułem Modelu Roku 2023 oraz złotym medalem uhonorowany został wydany przez tego producenta model samolotu myśliwskiego P-39Q Airacobra. Teraz możemy pogratulować już oficjalnie na naszym portalu.

Wiedzieliśmy co prawda o tym nieco wcześniej, ale skoro producent się nie chwalił to musiał mieć ważny powód, a my nie chcieliśmy wychodzić przed szereg. O tym ważnym powodzie nico poniżej. W tym miejscu warto przypomnieć cały dorobek Arma Hobby w zdobywaniu tytułów Modelu Roku przyznawanych przez miesięcznik Modell Fan:

    - P-51B/C Mustang 1/72 (2022)
    - Jak-1b 1/72 (2020)
    - Grumman F2F-1 (2016) - model żywiczny wydany pod marką Attack Squadron
    - F8F Bearcat (2015) - model żywiczny wydany pod marką Attack Squadron
    - Figurka Polskiego Żołnierza Berlin 1945 – (2011) wydana pod pod marką Adalbertus.

Trzeba przyznać, że dorobek imponujący, godny naprawdę Wielkich Producentów! Warto aby na tę listę spojrzeli, ci, co najbardziej krytykują firmę Arma Hobby z powodu często wyolbrzymionych błędów, które tak naprawdę nie istnieją. Warto też zwrócić uwagę w jak oryginalny sposób producent podszedł do odniesionego sukcesu. Po prostu ekipa zakasała rękawy i wzięła się do pracy, aby przygotować kolejne wcielenie Airacobry oraz kolejną kampanię promocyjną. To był właśnie ten "ważny powód", dla którego Arma Hobby swoim sukcesem nie pochwaliła się od razu.

Nowym zestawem będzie wersja P-39N słynnego myśliwca, zaś standardowym posunięciem będzie bonus w postaci wydruków 3D dostępnych dla kupujących model w preorderze. Ponadto kilka innych ciekawych opcji promocyjnych, więc warto zajrzeć na stronę producenta. Jeśli ktoś tego modelu jeszcze nie ma, pojawia się dobra okazja do jego nabycia.

Dotychczas, wśród modelarzy z Koszalińskiego Plutonu Modelarskiego, model samolotu P-39Q zbudował Wojtek Sokołowski. Relacja z jego budowy była publikowana na naszym portalu. Drugi model widoczny na zdjęciu z prawej strony to P-400 w barwach "Cactus Air Force" w wykonaniu Marka Filzka. Relację z budowy tego modelu opublikujemy niebawem.

Całemu zespołowi Arma Hobby jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i kolejnych wspaniałych modeli.

Koszaliński Pluton Modelarski

 

 

 

Partnerzy

               

 

Kluby modelarskie

 

 
       
                 
                 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd