Koszaliński Portal Modelarski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Figurki

El Señor de la Guerra

Email Drukuj PDF

„... Ciało pokryte niezliczonymi bliznami od ciosów miecza niczym ekscentryczną pajęczyną świadczącą o tysiącu potyczek. Dumna postawa zaś daje świadectwo doświadczenia jakie można zyskać tylko jako zwycięzca. I przenikliwe spojrzenie które mówi o tym, że większość tych walk to raczej skutek jego wojowniczej natury niż obrony uciśnionych... Nie był to dobry człowiek, ale z pewnością był najbardziej odważnym człowiekiem jakiego spotkałem. Wojownikiem dla którego słowo strach znaczyło tylko tyle co ostatni błysk gasnących oczu zabijanego wroga.
Nazywany przez wszystkich "Lord of War" gdyż wiedział, że nie ma nic lepszego niż szybki atak i  bezpośrednia walka - aby zwyciężyć....”

Więcej…
 

Figurka żołnierza piechoty z roku 1939

Email Drukuj PDF

Model: Żołnierz Piechoty 1939
Producent: Adalbertus
Kategoria: II Wojna Światowa
Kod produktu: 120-03
Rzeźbiarz: Grzegorz Kawecki
Skala: 120mm
Materiał: żywica
Ilość części: 21

 

Więcej…
 

Sky Warriors - 1/48 - Andrea Miniatures

Email Drukuj PDF

Firma Andrea Miniuatures należy do grona najbardziej znanych producentów figurek. W swojej ofercie posiada zarówno figurki żołnierzy, postaci historycznych jak i fantasy. Jedną z ostatnich propozycji tej firmy jest seria Sky Warriors prezentująca figurki pilotów z okresu II Wojny Światowej w skali 1/48. Przyjrzymy się bliżej przedstawicielom tej serii.
Więcej…
 

Spadochroniarz 505th PIR / 82nd Airborne [Maurice Corry / żywica / 1:16]

Email Drukuj PDF
Droga kupna nabyłem żywiczną figurkę amerykańskiego spadochroniarza 505 Pułku Piechoty Spadochronowej (Parachute Infantry Regiment) 82 Dywizji Powietrzno-Desantowej firmy Maurice Corry.
Więcej…
 

"German motocyclists 1940-1943" Master Box [1:35]

Email Drukuj PDF

Dzisiaj ocenie podlega zestaw Master Box'a o numerze producenta #3539 pt. “Letting off steam... - German motocyclists 1940-1943

 * każdy może sobie tytuł zestawu przetłumaczyć na swój sposób aczkolwiek rysunek na pudełku, autorstwa p. Karaszczuka, mówi sam za siebie :)].

Więcej…
 


Strona 1 z 2