Trzy razy PZL P.7a

Projekty grupowe, czyli klejenie modeli w oparciu o identyczne lub bardzo podobne zestawy bardzo nam się podoba. W ten sposób powstały Karasie, ostatnio Fokkery E.V. Teraz prezentujemy efekty kolejnego takiego zbiorowego klejenia, a na naszych warsztatach zagościł jeden ze szlagierów ubiegłego roku, czyli PZL P.7a...

Doskonale znany wszystkim zestaw Arma Hobby w skali 1/72. Podobnie jak wcześniej, każdy z nas kleił po swojemu, nie oglądając się na innych. Każdy z nas stosował inne patenty. Co z tego wyszło? Pierwotnie zamierzaliśmy pokazać efekty naszej pracy wcześniej, bo w lutym, ale  różne zawirowania sprawiły, że modele pokazujemy dopiero teraz. Zapraszamy zatem do obejrzenia i przeczytania trzech relacji z budowy:

Edmund Nita

Wojciech Sokołowski

Marcin Wawrzynkowski

Jak widać każdy z nas inaczej postrzegał ten sam zestaw, co spowodowało, że za nami  kolejne ciekawe doświadczenie modelarskie. Na razie każdy z nas zajmuje się indywidualnymi projektami, ale z czasem pewnie wrócimy do takiej formy modelarstwa, tym bardziej, że ciekawych zestawów nie brakuje.

Koszaliński Pluton Modelarski

Partnerzy

             
                 
                 

 

Kluby modelarskie

 

 

 

 
                 
                 
                 

 

Our website is protected by DMC Firewall!